Zdjęcie: Materiały Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego
Reklama

Ekspozycja pojazdów historycznych, elektrycznych oraz luksusowych, wystawa Drift Art, przejazdy gokartami oraz Kongres Motoryzacyjny, podczas którego zaprezentują się startupy działające w obszarze motoryzacji – to tylko niektóre atrakcje zaplanowane w ramach I Podkarpackich Targów Motoryzacyjnych Automotive 2017 w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce.

Premierowa edycja regionalnej, branżowej imprezy motoryzacyjnej odbędzie się w najbliższy weekend (27-28 maja) w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce.

Ten dwudniowy cykl targów Automotive stworzy doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży, spotkania wybitnych fachowców ze świata motoryzacji, wymiany cennych doświadczeń oraz nawiązania obiecujących relacji biznesowych.

Podczas Kongresu Motoryzacyjnego organizowanego w ramach Targów, odbędą się prelekcje interesujących startupów, które zaprezentują autorskie i innowacyjne propozycje dla sektora motoryzacyjnego.

– Do udziału w Targach i Kongresie Motoryzacyjnym zaprosiliśmy startupy rozwijające technologie w obszarze motoryzacji. Mamy nadzieję, że dla początkujących przedsiębiorców będzie to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy przydatnej do dalszego rozwoju działalności, ale również unikalna szansa na  skonsultowanie potencjału proponowanych rozwiązań z ekspertami z firm z tego sektora – mówi Kamil Szymański, prezes G2A Arena.

I Podkarpackie Targi Motoryzacyjne to także największa w regionie impreza dla pasjonatów motoryzacji i całych rodzin. Dlatego w programie znalazły się takie atrakcje jak pokazy pojazdów driftowych w formie kontrolowanych poślizgów, jazda gokartami dla zwiedzających oraz wystawa samochodów zabytkowych “Oldtimers”.

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną również najnowsze modele samochodów. Dla łowców okazji, zaplanowano wyprzedaż rocznika 2016. W części wystawienniczej powstanie Tematyczny Salon Samochodowy oraz Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów. Zaproszenie specjalne trafiło także do marek luksusowych, ale ich obecność organizatorzy pozostawiają jako niespodziankę dla odwiedzających targi.  

Po raz pierwszy wydarzenie odbywać się będzie na dwóch kondygnacjach obiektu i obejmie poziom 1 oraz poziom 2. Część ekspozycji zaprezentowana zostanie też na terenach zewnętrznych zlokalizowanych przed CWK G2A Arena.

Organizatorzy liczą, że I Podkarpackie Targi Motoryzacyjne Automotive 2017 odwiedzą zarówno mieszkańcy Rzeszowa, Jasionki, jak i całego województwa podkarpackiego. Natomiast swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się profesjonaliści z szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej, a inspiracją do tworzenia nowoczesnych rozwiązań będą młodzi innowatorzy.

Targi Automotive 2017 trwać będą w godzinach 10:00-18:00. Ważna informacja dla odwiedzających. Organizatorzy zrezygnowali z płatnych wejściówek. Płatne natomiast będą kontrolowane poślizgi i pokazy jazdy sportowej. Wstęp kosztuje 10 zł, natomiast dzieci do 12. roku życia pokazy obejrzą bezpłatnie. 

Więcej informacji o imprezie na stronie automotive.g2aarena.pl

Rzeszów News jest jednym z patronów Automotive 2017. Spot, który powstał na potrzeby Targów, zrealizowało Nowe Media Studio.

Zdjęcie: Materiały organizatorów
Zdjęcie: Materiały organizatorów

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.