Wypadek w Rzeszowie, zderzenie trzech aut, trzy kobiety ranne [FOTO]

Policjanci wyjaśniają okoliczności porannego wypadku na alei Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Do szpitala trafiły trzy osoby.

 

 

O wypadku poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. „Wypadek na drodze do ronda Kuronia” – napisała pani Agata.

„Jadąc od ronda Pobitno w stronę Kuronia było zderzenie przynajmniej trzech aut na prawym pasie na wysokości przejścia dla pieszych (Asseco), karetka już odjechała, ale policja i auta dalej blokują ruch” – dodała pani Dorota.

Ewelina Wrona z podkarpackiej policji mówi, że przed godz. 8:00 na al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

– Trzy osoby trafiły do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku. Jeden pas w kierunku ul. Rzecha jest zablokowany – przekazuje Ewelina Wrona.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Policjanci rzeszowskiej drogówki mówią nam, że na al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego doszło do klasycznego najechania na tył pojazdów. W wypadku uczestniczyły trzy kobiety.

– 34-letnia kierująca oplem astra najechała na tył volkswagena golfa, którym kierowała 24-letnia kobieta. Siłą uderzenia golf został wepchnięty w tył nissana micra. Nissanem kierowała 33-latka. Wszystkie trzy kobiety z obrażeniami ciała trafiły do szpitala – dodają policjanci. 

Kierujące były trzeźwe. Funkcjonariusze przewidują, że utrudnienia w ruchu potrwają do ok. godz. 11:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama