Reklama

Siedem osób zostało rannych w wyniki wypadku, do którego doszło wczoraj w Grabownicy Starzeńskiej na drodze wojewódzkiej nr 886 między Brzozowem a Sanokiem. W zdarzeniu z udziałem trzech aut ucierpiało siedem osób, w tym dwoje małych dzieci.

[Not a valid template]

 

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 15. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 23-letni kierowca citroena na zakręcie zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym audi, na którego tył najechał następnie nissan micra.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców na alkomacie. Wszyscy byli trzeźwi. Na skutek zderzenia trzech samochodów siedem osób odniosło obrażenia. Do szpitala trafili czterej pasażerowie audi, w tym dwoje dzieci w wieku 4 lat i 1,5 roku, kierowca citroena i jego pasażerka oraz pasażerka nissana.

Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Prowadzone postępowanie w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności wypadku.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama