Reklama

Gotówka czeka do odebrania przez właściciela na komisariacie IV Policji w Lublinie. Pieniądze znalazł kierowca autobusu, który przejeżdżał m.in. przez Rzeszów.

 

Na IV komisariat przy ul. Zana w Lublinie przyszedł mężczyzna. Oznajmił, że jest kierowcą jednej z lubelskich linii autobusowych. Powiedział, że 16 grudnia w godz. 19.00 do 5.00 rano następnego dnia odbywał kurs na trasie Wisła (woj. śląskie) – Lublin.

Dodał, że w tym czasie na trasie obejmującej woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie i lubelskie jechało około 15-20 pasażerów. Autobus jechał m.in. przez: Wisłę, Bielsko-Białą, Katowice, Kraków, Tarnów, Dębicę, Rzeszów, Stalową Wolę, Kraśnik, Lublin.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Kierowca, po dojechaniu do lubelskiej bazy w środę około 5 rano, zauważył na jednym z siedzeń pieniądze. 48-latek przyniósł je na Komisariat IV Policji w Lublinie.

Funkcjonariusze poszukują właściciela zagubionej gotówki. Osoba chcąca je odzyskać, proszona będzie o podanie sumy, nominałów i innych szczegółów dotyczących odnalezionych banknotów.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama