Uwaga, kibice Asseco Resovii. Zmieniły się terminów dwóch meczów finałowych z Lotosem Trefl Gdańsk.

Chodzi o drugi i trzeci mecz. Bez zmian pozostaje pierwszy, który zostanie rozegrany 15 kwietnia na Podpromiu o godz. 20:00. Kolejny w Gdańsku pierwotnie miał się odbyć 25 kwietnia. Mecz odbędzie się dzień wcześniej (24 kwietnia) o godz. 18:00. Trzecie spotkanie na Podpromiu miało być rozegrane 29 kwietnia, kibice zobaczą je 28 kwietnia o godz. 20:00.

Ceny biletów: 50 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy). Na pierwszy mecz bilety dostępne będą już tylko w kasie biletowej na trzy godziny przed meczem. Na trzecie spotkanie rezerwacja biletów rozpocznie się 23 kwietnia o godz. 20:00 i zakończy 27 kwietnia o godz. 18:00.

Rezerwacji dokonać mogą posiadacze Kart Kibica. Osoby, które Kart nie posiadają będą mogły kupić bilet w kasie w hali Podpromie w dniu meczu. Kasa biletowa czynna jest na trzy godziny przed meczem.

– Na mecze PlusLigi obowiązują karnety, co oznacza że ich posiadacze nie muszą rezerwować biletów na swoje miejsca, mogą jednak zarezerwować dodatkowe bilety gdyż karnet działa jak Karta Kibica – poinformowała Asseco Resovia.

Jeśli numer karnetu składa się z trzech bądź dwóch cyfr podczas rezerwacji należy go poprzedzić cyframi zero tak by składał się z 4 cyfr. Np. jeśli numer karnetu to 245 należy wpisać 0245 lub jeśli numer karnetu to 25 należy wpisać 0025.

Zarezerwowane bilety odbierać będzie trzeba na Wyspie Asseco Resovia w Galerii Rzeszów (pon-sob. 10-18, niedz. 10-16).

– Prosimy kibiców o przynoszenie wydrukowanego potwierdzenia rezerwacji. Bilety po opłaceniu podczas rezerwacji można także wydrukować w domu bądź odebrać w kasie biletowej przed meczem – przypomina klub.

Asseco Resovia zachęca grupy zorganizowane do rezerwacji biletów na mecze PlusLigi. Wnioski rezerwacyjne należy przesyłać na adres: wyspa@assecoresovia.pl. Wniosek powinien zawierać informację, kto wnioskuje o bilety, ilość biletów i kontakt do osoby odpowiedzialnej.

– Bilety można odebrać tylko i wyłącznie po okazaniu potwierdzenia rezerwacji.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama