Reklama

Robert Kultys, Grażyna Szarama, Waldemar Szumny i Marcin Fijołek – to oni otwierają listy PiS do Rady Miasta Rzeszowa.

[Not a valid template]

 

Na listach PiS znaleźli się także przedstawiciele Prawicy Rzeczpospolitej, Solidarnej Polski, „Solidarności”, Polski Razem Jarosława Gowina. Na liście nie ma Jerzego Cyprysia, który będzie kandydował do sejmiku podkarpackiego.

Okręg nr 1

1. Robert Kultys – PiS

2. Janusz Ramski – PiS

3. Danuta Solarz – „Solidarność”

4. Ryszard Piekło – Prawica Rzeczpospolitej

5. Agnieszka Kłapkowska – „S”

6. Jacek Cichy – „S”

7. Grzegorz Koryl – PiS

8. Zbigniew Hołówko – PRz

9. Wiktoria Helwin – PR

10. Marek Gołda – Solidarna Polska

11. Barbara Surowiec – PiS

12. Dominik Witek – PiS

13. Roman Szostek – SP

14. Anna Procyk – PiS

Okręg nr 2

1. Grażyna Szarama – PiS

2. Mariusz Olechowski – PiS

3. Tomasz Kloc – PR

4. Wiesław Walat – PRz

5. Jęrzy Jęczmienionka – PiS

6. Bogusława Buda – „S”

7. Marek Strączek – PiS

8. Maria Lasota – PiS

9. Maria Piekło – PRz

10. Krzysztof Kossak-Chrzanowski – SP

11. Alina Początek – PiS

12. Marian Hady – PiS

Okręg nr 3

1. Waldemar Szumny – PiS

2. Robert Kaczmarski – PiS

3. Waldemar Kotula – PR

4. Janina Mroczka – „S”

5. Zbigniew Młynarczyk – „S”

6. Dariusz Szczypiór – PiS

7. Maria Szczepańska – SP

8. Kryspin Zając – PRz

9. Wanda Minicka-Wojturska – „S”

10. Danuta Pizun – PiS

11. Janusz Borek – PiS

12. Agnieszka Olechowska-Pelc – PiS

Okręg nr 4

1. Marcin Fijołek – PiS

2. Robert Białogłowski – PiS

3. Roman Jakim – „S”

4. Izabela Pyra – PiS

5. Marian Zarosa – „S”

6. Anna Mazurkiewcz – PiS

7. Agnieszka Kopczyk – PiS

8. Agnieszka Neszew – PiS

9. Tadeusz Sudoł – PiS

10. Grzegorz Droba – PR

11. Magdalena Hess – PR

12. Dariusz Skodzki – SP

Listy kandydatów “Rozwoju Rzeszowa” możecie zobaczyć TUTAJ, Platformy Obywatelskiej TUTAJ, “Aktywnego Rzeszowa” TUTAJ, Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikkego TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.