Do 10 lat pozbawienia wolności grozi obywatelowi Ukrainy, który zaproponował policjantom łapówkę za odstąpienie od kontroli drogowej. 25-latek został zatrzymany.
Wczoraj (7 grudnia) w trakcie patrolu policjanci przemyskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego osobowym audi. Funkcjonariusze podczas interwencji skontrolowali pojazd oraz dokumenty kierującego 25-letniego obywatela Ukrainy.
Policjanci stwierdzili brak polisy OC samochodu i poinformowali 25-latka o dalszym postępowaniu w związku z naruszeniem przepisów o ruchu drogowym.
Bądź na bieżąco.
Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności próbował wręczyć funkcjonariuszom 20 euro. Policjanci natychmiast zareagowali i poinformowali młodego mężczyznę, iż za usiłowanie wręczenia łapówki zostaje zatrzymany, a banknot zabezpieczony jako dowód w sprawie.
Ukraińcowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.




![Sześć osób w szpitalu po zatruciu czadem. Dramatyczna interwencja strażaków [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/sedziszow-mlp-czad-ospsedziszowmlp2-218x150.jpg)


![Straż pożarna postawiona na nogi. Płonęły budynki gospodarcze [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nowy-projekt-8-218x150.jpg)
![Pożar budynku mieszkalnego na Podkarpaciu. Kolejnego dnia ogień pojawił się znowu [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/pozar-posada-jasliska-osp-tylawa-218x150.jpg)








![Rzeszów sprzedaje nazwę miejskiego basenu. Kto zostanie tytularnym sponsorem obiektu? [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/matuszczaka-basen-rzeszow-2026-4-218x150.jpg)

![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)


![Czy Rzeszów stał się miastem apartamentowców? To oferują najdroższe mieszkania w mieście [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nowy-projekt-1-2-218x150.jpg)











![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)






![Nowy most na Wisłoku coraz bliżej? Są cztery warianty przeprawy przez rzekę [MAPY]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/most-trzebownisko0-218x150.jpg)
![Parkingowy chaos przy Hali Podpromie w Rzeszowie. “To problem w całym centrum miasta” [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/parking-podpromie-zima2026_news-218x150.jpg)



