Zdjęcie: materiały Estrady Rzeszowskiej

40 osób jednorazowo będzie mógł zabrać na pokład angielski autobus typu cabrio z DJ-em na pokładzie, który w sobotę, 24 lipca, pojawi się na ulicach Rzeszowa. 

TONObus jest jedną z atrakcji przed festiwalem Tony w Rzeszowie. Tony, których organizatorem jest Estrada Rzeszowska, odbędą się w dniach 30-31 lipca w Biurze Wystaw Artystycznych. Na dwóch scenach wystąpią: Pejzaż, The Very Polish Cut Outsduet RYSYMery SpolskyPRO8L3M, Kasia Linsduet JANKAUndefyKaśka Sochacka i Król

Wcześniej jednak, bo 24 lipca (sobota) na mieszkańców czeka wyjątkowa atrakcja – bezpłatna przejażdżka angielskim autobusem typu cabriolet. Podróż będzie umilał DJ-eski set. TONobus wystartuje o 17:00 przy budynku BWA i tam też będzie kończył swoje trasy. Do 21:00 wykona kilka przejazdów. Jeden będzie trwał ok. 35-40 minut.

Trasa autobusu jest następująca: BWA, Jana III Sobieskiego, Targowa, Wojciecha Bartosza Głowackiego Głowackiego, Dworzec PKP, Piłsudskiego, Cieplińskiego, Lisa-Kuli, plac Śreniawitów, Hetmańska, Powstańców Warszawy, Rejtana, Piłsudskiego, Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, BWA.

Wybór trasy nie jest przypadkowy – przejażdżka będzie niecodzienną rozrywką z walorem edukacyjnym. Uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak Rzeszów wyglądał w latach 90. i na otrzymanych zdjęciach porównać widok poszczególnych miejsc w mieście przed laty ze stanem obecnym.

– Jazda TONobusem będzie bezpłatna. Chętni powinni pojawić się w rejonie BWA (ul. Bożnicza) i zapoznać się z regulaminem, wypełnić stosowne oświadczenie zdrowotne i oczekiwać na wejście na pokład. Jednorazowo autobus zabierze w podróż 40 osób – poinformowała Estrada Rzeszowska. 

TONowi imprezowicze i inni chętni na dobrą zabawę 24 lipca będą mogli skorzystać z jeszcze jednej atrakcji. Przy Grand Hotelu zostanie otwarty Skver 2.0. O godz. 20:00 rozpocznie się tam silent disco, czyli „cicha dyskoteka”. Wstęp bezpłatny. Miasto na wszystkie atrakcje 24 lipca wyda 10 tys. zł. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama