31.03.2016 RED BULL TOUR BUS DAWID PODSIADŁO FOT.DAMIAN KRAMSKI

Mieszkańcy Rzeszowa nie zawiedli. Dzięki Waszym głosom Dawid Podsiadło przyjedzie w czerwcu do stolicy Podkarpacia w ramach Red Bull Tour Bus.

Wczoraj (14 kwietnia) zakończyło się internetowe głosowanie na 10 miast, które walczyły o koncert Dawida Podsiadło z najbardziej muzycznego autobusu – Red Bull Tours Bus, który w czerwcu wyruszy w trasę koncertową. Spośród 10 rywalizujących miast siedem z największą ilością Waszych głosów będzie gościć Dawida Podsiadło. Na tej liście znalazł się także Rzeszów, który zajął trzecie miejsce w głosowaniu.

Rywalizacja trwała do ostatnich minut. Oddanych zostało ponad 40 tys. głosów. Najwięcej otrzymał Olsztyn – 6446 głosów. Drugie miejsce zajęła Częstochowa – 6111 głosów. Na mapę trasy Red Bull Tour Bus trafiły również Rzeszów (5998 głosów), Łódź (4224), Bydgoszcz (4130), Płock (4022), i Gliwice (3547). W tych miastach Dawid Podsiadło wystąpi na dachu Red Bull Tour Bus.

Wstęp na wszystkie koncerty będzie bezpłatny, a ich dokładne daty i lokalizacje zostaną ogłoszone na stronie www.redbull.pl/tourbus. Koncerty Dawida odbędą się między 1 a 17 czerwca.

Dawid Podsiadło w zawrotnym tempie stał się jednym z najpopularniejszych obecnie polskich muzyków, zachowując jednocześnie unikalną stylistykę swojej muzyki i wyjątkową, artystyczną charyzmę. Jego debiutancki album „Comfort and Happiness” ciągle utrzymuje się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Na początku marca artysta zaprezentował klip – „Forest” – w którym nawiązuje do kultowej postaci Forresta Gumpa. „Forest” ma szanse powtórzyć sukces “W Dobrą Stronę”, który przez wiele tygodni był jednym z najczęściej granych w stacjach radiowych utworów.

Red Bull Tour Bus przemierza koncertowe drogi już 8. rok z rzędu. Do tej pory gościł na swoim pokładzie już takich artystów jak: Brodka, Pezet, Vavamuffin, Kamp!, Natalia Nykiel, Rasmentalism czy unikalny projekt Wspólna Scena w hołdzie 20-letniej historii polskiego rapu z Sokołem, Kosim, Rasem, Stasiakiem, Dj Steezem i Mr Krimem w składzie.

Koncert w Rzeszowie w ramach Red Bull Tours odbędzie się już po raz drugi. Dwa lata temu muzyczny autobus wjechał na plan eventowy centrum Millenium Hall z Moniką Brodką. Zdjęcia z tamtego koncertu możecie zobaczyć TUTAJ.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama