Reklama

Rzeszowska Plaza już w najbliższą sobotę i niedzielę (31 maja i 1 czerwca) zaprasza najmłodszych na wyjątkowe atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Będą Krasnoludek Piksel, czarodziej San Driano i aktorzy z Teatru Maska. Atrakcje dla najmłodszych przygotowało także Millenium Hall. 

Krasnoludek Piksel, czyli postać z programu telewizyjnego Budzik TVP 1 i TVP ABC, odwiedzi Plazę w sobotę (31 maja). Od godziny 12 do 18 poprowadzi animacje i konkursy z nagrodami dla dzieci. Dodatkowo w tym dniu Plaza przygotowała dla najmłodszych koncert największych przebojów piosenki dziecięcej z lat 60 i 70 w wykonaniu Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz pokazy taneczne zespołu Klaps. Na scenie w atrium Plazy odbędzie się także występ animacyjno-teatralny pt. „Do odważnych świat należy”.

W niedzielę (1 czerwca) w Plazie na dzieci czekać będą aktorzy z Teatru Maska. Od godz. 12.00 dla najmłodszych zaplanowano m.in. galę piosenki dziecięcej w wykonaniu solistów oraz grupy wokalno – tanecznej Tinttillo oraz występy czarodzieja San Driano, który zaprezentuje pokaz iluzji i ekwilibrystyki. Odbędą się także konkursy teatralne z nagrodami, prezentacje lalek, kukiełek i marionetek teatralnych.

Dzieci, które 1 czerwca odwiedzą Plazę, będą mogły wziąć także udział m.in. w zabawie w teatr i aktorskim czytaniu bajek. Dodatkowo odbędzie się przegląd piosenki z filmów animowanych Disneya pt. „Bajkowe Przeboje”.

Przez dwa dni imprezy (sobota i niedziela) animatorzy będą prowadzić zajęcia plastyczne i malować dzieciom buzie. Przed wejściem na najmłodszych czekać będzie zjeżdżalnia, zamek i trampolina oraz klaun z balonikami. Wszystkie atrakcje z okazji Dnia Dziecka w Plazie odbędą się w sobotę i niedzielę w godzinach od 12:00 do 18:00.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Atrakcie dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka przygotowało także Millenium Hall. Na skwerze galerii o godz. 11.00 rozpocznie się konkurs plastyczny, inspirowany prawami dziecka. Do wygrania jest analiza kolorystyczna oraz wymarzone farby do pokoju dla 10 dzieci. Konkurs potrwa do godz. 18.00. Ogłoszenie wyników o godz. 19.00.

O godz. 13.00 na scenie odbędzie się pokaz mody dziecięcej. O godz. 15.00 wystąpią soliści Centrum Sztuki Wokalnej pod kierownictwem Anny Czenczek.  O godz. 16.00 zostanie wystawiony musical „Wieża Babel” na podstawie „Metra” J. Józefowicza i J. Stokłosy. Artystyczne występy zwieńczy o 17.30 spektakl muzyczny „Prawy do lewego”.

Dodatkowymi atrakcjami 1 czerwca będzie pokaz i warsztaty capoeiry, dmuchany plac zabaw, popcorn i wata cukrowa. Pamiątkowe zdjęcia dzieci z rodzicami wykonywać będzie bezpłatnie pani fotograf. Wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych, a o godz. 19.15 do nieba wypuszczone zostaną balony z marzeniami dzieci.

31 maja oraz 1 czerwca w Millenium Hall odbędzie się także Weekend Rabatów na modę dziecięcą, czyli atrakcyjne obniżki na asortyment dla dzieci.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama