Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

W Rzeszowie znów pojawi się prezydent Słupska – Robert Biedroń. Tym razem będzie promował swoją interaktywną autorską książkę “Włącz DEMOkrację”.

Robert Biedroń to obecnie chyba jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków w Polsce. Rozgłos przynosiła mu decyzja o rezygnacji z samochodu służbowego na rzecz roweru lub komunikacji miejskiej.

Biedroń znany jest także z tego, że wspiera mniejszości seksualne oraz otwarcie mówi o swoim homoseksualizmie i wieloletnim partnerze Krzysztofie Śmieszku. Biedroń, obok Andrzeja Dudy i Donalda Tuska, jest także wymieniany jako jeden z potencjalnych kandydatów w przyszłorocznych wyborach na prezydenta RP.  

Pewne jest natomiast, że Robert Biedroń będzie ponownie startował w wyborach na prezydenta Słupska w tegorocznych wyborach samorządowych. 

Ostatnio Robert Biedroń w Rzeszowie gościł w maju ub. r.  przy okazji promocji książki-wywiadu „Pod prąd”, który przeprowadziła z nim Magdalena Łyczko. Tym razem prezydent Słupska w stolicy Podkarpacia pojawi się w podobnych okolicznościach, ale z nieco lżejszym repertuarem.  

Tym razem w Rzeszowie Biedroń będzie mówił o tym dlaczego powstała jego autorska publikacja “Włącz DEMOkrację”. Książka, licząca 144 strony, ma charakter interaktywny. Czytelnik sięgając po tę publikację ma okazję zobaczyć m.in. jak buduje się państwo obywatelskie, czy zapoznać się z różnego rodzaju ustrojami politycznymi. 

– Porozmawiajmy też o tym, co ważne dziś i jutro w naszych miastach – zachęca do udziału w spotkaniu Robert Biedroń. Spotkanie odbędzie się w sobotę (21 lipca) o godz. 12:00 w Grand Hotel Rzeszów (ul. Dymnickiego 1a). Na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc na stronie biedron-w-rzeszowie.evenea.pl 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

11 KOMENTARZE

 1. Jak słysze ten kwik o tej całej DEMOKRACJI -to już mi sie niedobrze robi – z samego rana
  Tu i teraz potrzebna jest DYKTATURA i za pysk aby był porządek i wszystko chodziło jak w Szwajcarskim budziku

  A tak jest cały czas dziadostwo czemu by sie człowiek nie przyglądnoł nie ma winnego nikt za nic nie odpowiada tylko ten klekot : DEMOKRACJA – DEMOKRACJA-DEMOKRACJA

  A tu dzisiaj czytam że śmieci do nas dostarczają z Australi i Afryki – i nic nie ma odpowiedzialnego który do tego dopuscił bo DEMOKRACJA –
  Syf -i dziadostwo nas atakuje ze wszystkich stron jak kiedyś Libetum- Veto i nic tylko dalej słysze :
  DEMOKRACJA-DEMOKRACJA – DEMOKRACJA

Comments are closed.