Tragiczny wypadek w Rzeszowie. Nie żyje 32-letni motocyklista [ZDJĘCIA]

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na skrzyżowaniu ulic Podwisłocze i Kopisto w Rzeszowie. Zginął 32-letni motocyklista.

 

Jak poinformowała nas w poniedziałkowy poranek podkarpacka policja, w zdarzeniu brał udział motocyklista i samochód osobowy. – Kierujący motocyklem zmarł na miejscu podczas reanimacji – przekazywali nam policjanci.

„Motocyklista, pomimo hamowania, uderzył w prawy przedni bok osobówki. Na miejscu są duże utrudnienia w ruchu” – napisał do nas jeden z Czytelników Rzeszów News. 

Do wypadku doszło ok. godz. 6:00 rano. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że motocyklista jechał od strony al. Rejtana w kierunku Mostu Zamkowego. 

– Na skrzyżowaniu ulicy Podwisłocze z al. Kopisto mężczyzna kierujący motocyklem marki Honda zderzył się kierowcą renault, który jechał od ul. Podwisłocze. Motocyklista zginął na miejscu, do szpitala przewieziono rannego 48-letniego pasażera renault – twierdzi Tomasz Drzał z rzeszowskiej policji.

Policjanci ustalili tożsamość zmarłego motocyklisty. To 32-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Renault kierował 38-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Był trzeźwy. 

Przez ponad trzy godziny były utrudnienia w ruchu. Zablokowane były dwa pasy ruchu w kierunku Mostu Zamkowego. Od godz. 9:15 ruch odbywa się już płynnie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama