Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Jazdy testowe najnowszymi modelami motocykli marki Harley-Davidson – to największa atrakcja oficjalnego otwarcia sezonu motocyklowego, który w weekend (21-22 kwietnia) w Rzeszowie organizują firma Game Over Cycles oraz rzeszowski salon H-D.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, nie tylko dla motocyklistów. W sobotę w salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury będzie można odbyć jazdy testowe najnowszymi modelami motocykli marki H-D. Do jazdy będą dostępne modele z rocznika 2018: Fat Bob 107, Road King Special oraz Street Rod 750. Rezerwacja jazdy testowej pod numerem telefonu: 882 061 655 (Karol Nawłoka)

Na miejscu będzie dostępny amerykański grill, napoje oraz piwo, konkursy i zabawy dla dzieci, a także dorosłych. W okazji otwarcia sezonu salon zaoferuje przeceny na odzież i akcesoria H-D aż do -50 proc.

Dodatkowo, we współpracy z restauracją Lord Jack Rzeszów, która podobnie jak salon Harley-Davidson Rzeszów obchodzi pierwszą rocznicę działalności, zostanie oficjalnie otwarta nowa sala w restauracji inspirowana i stylizowana światem marki H-D. Na ekspozycji stanie motocykl H-D Ultra Limited Custom Bagger. 

Ostatnią atrakcją weekendu będzie powrót do Polski „Recydywisty” – słynnego pierwszego na świecie wytatuowanego motocykla stworzonego przez Game Over Cycles. Motocykl przez ostatnie osiem miesięcy przebywał on w USA, gdzie brał udział w największych konkursach motocyklowych świata, a także był eksponowany zarówno w Muzeum Harley-Davidsona w Millwaukee, jak i w House of Harley – największym i najstarszym salonie marki H-D zlokalizowanym w mieście firmy.

„Recydywista” będzie po raz pierwszy prezentowany w Polsce z wózkiem bocznym, który miał swoją światową premierę w zeszłym roku w USA.

Motocykl powraca do Polski z dwoma nagrodami. Zajął pierwsze miejsce w kategorii ”Najbardziej Niezwykły” w konkursie Rat’s Hole Custom Bike Show – najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie motocykli customowych na świecie organizowanym na Sturgis Motorcycle Rally – największym zlocie motocyklowym świata.

„Recydywista” zajął też pierwsze miejsce w kategorii “PRO Class” w konkursie Harley-Davidson Museum Custom Bike Show, jednym z największych konkursów customowych w USA. Po podboju Ameryki „Recydywista” wraca na salon, tym razem wraz z koszem, który w Polsce jeszcze nie był prezentowany. 

Recydywistę będzie można zobaczyć w sobotę w salonie H-D, a w niedzielę w restauracji Lord Jack. Otwarcie sezonu motocyklowego w H-D trwać będzie w sobotę od godz. 10:00 do 20:00.

To nie jedyna motocyklowa impreza w najbliższy weekend w Rzeszowie. W niedzielę na Podpromiu odbędzie VII Motocyklowe Topienie Marzanny. Imprezie towarzyszyć będzie Parada Motocyklowa. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama