Reklama

Tomasz Komisarz z Krasnego wygrał Ultramaraton Podkarpacki na dystansie 70 km, a Maciej Więcek był najlepszy na dystansie 110 km.

[Not a valid template]

 

Tomasz Komisarz pokonał trasę w 6 godzin i 1 minutę. Drugie miejsce zajął Krzysztof Wiernusz z Posady Górnej (6 godz. i 6 min.), trzecie Dariusz Trener z Krakowa (6 godz. i 16 min.). Wśród kobiet najlepsza była Justyna Kępa z Rzeszowa. Jej czas to 8 godz. i 3 minuty. Druga była Anna Mączka z Rzeszowa (8 godz. 35 minut), trzecia Maria Bochenek ze Skoczowa (8 godz. i 48 minut).

Na dystansie 110 km najlepszy okazał się Maciej Więcek. Na pokonanie 110 km potrzebował 10 godz. i 46 minut. Drugie miejsce dla Józefa Kubika. Jego czas 11 godz. i 22 minuty. Jako pierwsza na metę wśród kobiet wbiegła Patrycja Bereznowska.

W kategorii Służby Mundurowe wśród mężczyzn na 70 km zwyciężył Marek Żuk, drugie miejsce zajął Rafał Klecha, trzecie Marcin Żaczek.

Uczestnicy pierwszego w województwie Ultramaratonu Podkarpackiego wystartowali z rzeszowskiego Rynku o godz. 4.24 rano. Od godz. 17:00 organizatorzy zaczęli dekorację zwycięzców Ultramaratonu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.