Wypadek w Rzeszowie. Kierująca mazdą nie udzieliła pierwszeństwa motocykliście

4
Zdjęcie: Pan Damian / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek po południu w Rzeszowie. Brał w nim udział motocyklista.

O wypadku na al. Wyzwolenia poinformował nas pan Damian, Czytelnik Rzeszów News. Policjanci z rzeszowskiej drogówki przekazują nam, że do zdarzenia doszło ok. godz. 16:00.

– Kierująca mazdą, wyjeżdżając z ul. Osmeckiego, skręcając w lewo w al. Wyzwolenia, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Yamaha, który jechał w kierunku ul. Krakowskiej – poinformowała nas Dominika Kopeć z podkarpackiej policji.

W wyniku zdarzenia obu pojazdów, motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po wypadku były utrudnienia w ruchu. Zablokowane były środkowe pasy w obu kierunkach. Utrudnienia zakończyły się po godz. 19:00.  

Zdjęcie: Pan Damian / Czytelnik Rzeszów News
Zdjęcie: Pan Damian / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. Chciałem podziękować osobom, które nie przejechały obojętnie obok wypadku, wezwały odpowiednie służby ratunkowe i udzieliły pierwszej pomocy. Pozdrawiam

  2. Ktoś inteligenty zamontował światła przy drodze której nie ma ale zabrakło już inteligencji żeby te światła przenieść właśnie na wyjazd z Osmeckiego.

  3. Ile jeszcze osób musi zginać albo zostać kalekami aż ktoś zajmie się tym wyjazdem,który jest zasłoniety barierkami nad Przyrwą. Bo wyjechać z ul.Osmeckiego teraz graniczy z cudem bo trzeba przejechać 4 pasy.A obok miała być droga aż do ul.Miłocinkiej jest skrzyżowanie świetlne tylko komuś zabrakło wyobrażni.Droga obok zakładów gazowniczych miała być chyba już 20 lat temu ale naczelnik woli inwestować tam gdzie ma od deweloperów chyba korzyści osobiste albo jego rodzina.

Comments are closed.