Szczęśliwy finał poszukiwań 16-letniej Natalii B. z Rzeszowa. W sobotę po południu odnaleźli ją policjanci w Katowicach.
Informacje o odnalezieniu Natalii potwierdziła nam Aleksandra Nowara, rzecznik śląskiej policji. Dziewczyna została zauważona przez policjantów przed godz. 16:00 w centrum Katowic przy ulicy 3 Maja.
– Po wylegitymowania okazało się, że to poszukiwana zaginiona nastolatka z Rzeszowa. Jej rodzinę powiadomiliśmy już o odnalezieniu Natalii. 16-latka przebywa w placówce opiekuńczej. Spędzi w niej noc. Rodzice zadeklarowali, że w niedzielę odbiorą córkę – powiedziała Rzeszów News Aleksandra Nowara.
Informacja o odnalezieniu Natalii dotarła już też do rzeszowskich policjantów, którzy prowadzili akcję poszukiwawczą.
Natalia B. zaginęła 9 lutego br. Policjanci z Rzeszowa mówili nam, że dziewczyna uciekła z domu. Ojciec 16-latki, który prosił na Facebooku o pomoc w odnalezieniu córki, napisał, że Natalia pojechała do swojego chłopaka. Podejrzewał, że córka ukrywa się na terenie Śląska.
Natalia już raz zaginęła. 6 grudnia 2016 roku uciekła z domu. Odnaleziono ją po sześciu dniach.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
![Niedźwiedź w centrum miasta. Mieszkańcy przerażeni spacerem drapieżnika [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/niedzwiedzi-przemysl-218x150.jpg)



![Pijani rodzice za kierownicą na Podkarpaciu. W autach wieźli małe dzieci [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/pijani-rodzice-kierowcy-218x150.jpg)











![Wielofunkcyjny kompleks sportowy przy ul. Wyspiańskiego ukończony [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/vvvv-218x150.jpg)

![Mieszkańcy Rzeszowa mają dość. Po latach obietnic wyszli na tory i żądają bezpiecznego przejścia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/tory-zawiszy-rzeszow5-218x150.jpg)


![Gumowe ronda w Rzeszowie już działają. Czy eksperyment za 40 tysięcy sprawdza się? [FILM]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/gumowa-ronda-rzeszow-pierwsz-test-poniedzialek-01-218x150.jpg)
![II Zlot Zabytkowych Autobusów w Rzeszowie przyciągnął tłumy [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/zlot-autobusow-rzeszow2026-5-218x150.jpg)








![Wyjątkowy mural na rzeszowskiej szkole. Poetycki rap na odsłonięciu dzieła [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/przybos-umrzeszow1-218x150.jpg)
![“Elektronik” w Rzeszowie zyskuje potężnego partnera. Współpraca otworzy uczniom drzwi do kariery [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/elektronik-rzeszow-umowa0-218x150.jpg)
![Pięści i kopnięcia w ruch. Sukces studentki WSPiA w kickboxingu. Złoty medal! [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/Nowy-projekt-2-218x150.jpg)

![Letni sezon nad wodą na Podkarpaciu wystartował. Trzy kąpieliska w regionie już są otwarte [LISTA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/zwirownia-rzeszow1-218x150.jpg)



![Nowa atrakcja dla aktywnych w Rzeszowie. Trwają prace w lesie na Słocinie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/slocina-prace-las-218x150.jpg)




![Niedźwiedź w centrum miasta. Mieszkańcy przerażeni spacerem drapieżnika [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/niedzwiedzi-przemysl-100x70.jpg)


![Wielofunkcyjny kompleks sportowy przy ul. Wyspiańskiego ukończony [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/vvvv-324x235.jpg)