Reklama

Policjanci z Jasła zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który kierował osobowym fordem będąc pod wpływem narkotyku. Podejrzany wpadł w czasie kontroli drogowej. Miał przy sobie amfetaminę. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki również u niego w domu.

Uwagę policjantów pełniących służbę na terenie Jasła, zwrócił jadący ulicą Kasprowicza osobowy ford. Widząc, że kierowca niepewnie prowadzi samochód, funkcjonariusze podali mu sygnał do zatrzymania. Pojazdem kierował młody mężczyzna. W czasie kontroli zachowywał się bardzo nerwowo.

Kierowca miał przy sobie woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Po użyciu testera funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina. Mężczyzna został przewieziony do komendy.

Zatrzymanym okazał się 22-letni mieszkaniec gminy Jasło. Potwierdził, że znaleziony narkotyk należy do niego. Przyznał się również do kierowania samochodem po zażyciu amfetaminy.

Policjanci sprawdzili dom 22-latka. W jego pokoju znaleźli woreczek foliowy z zawartością marihuany. Pochodziła z uprawianej przez mężczyznę sadzonki konopi. Teraz odpowie on za posiadanie narkotyków oraz kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama