Kierowca citroena pomylił miejsca parkingowe i wjechał na skarpę [FOTO, VIDEO]

13
Reklama

Niecodzienne zdarzenie drogowe w Rzeszowie. W niedzielny wieczór na ulicy Ofiar Katynia kierowca citroena o mały włos nie wjechał w budynek.

 

“Auto zjechało z drogi, przejechało przez chodnik i prawie wjechało w budynek” – napisała do nas pani Joanna, Czytelniczka Rzeszów News, od której dostaliśmy zdjęcie z miejsca zdarzenia. Dostaliśmy je również od innych naszych Czytelników. Pani Barbara przysłała nam także krótkie nagranie. 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 20:30. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, 41-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował citroenem C4, prawdopodobnie podczas parkowania pomylił sobie miejsce parkingowe.

– Kierowca zaparkował na schodkach prowadzących do kładki. Nikomu nic się nie stało. 41-latek był trzeźwy – mówi Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

13 KOMENTARZE

  1. Co za dureń pisze ze pomylił miejsca parkingowe następny osioł ze na schodkach do kładki ,gdzie auto a gdzie kładka durnoto? Ze inwalida to już żaden baran nie napisał ze mu gaz się zaciął to też nikt nie pisze

  2. Pomylił miejsce parkingowe??? W taki sposób tyko po pijaku można zaparkować, facet naprawdę był trzeźwy? Zabrać prawo jazdy, zabije kogoś z takimi umiejętnościami za kierownicą.

Comments are closed.