Zdjęcie: Materiały organizatorów

Wiosna to dobry czas, by odświeżyć nie tylko swoją garderobę, ale też i naszych maluszków. Okazją do tego będą kwietniowe targi mody dla najmłodszych, które odbędą się w Hotelu Rzeszów.

Mamy, które w domach mają małe pociechy będą zachwycone, bo 8 kwietnia (niedziela) w stolicy Podkarpacia po raz pierwszy zawitają znane już dobrze krakowiankom, targi młody dziecięcej, zabawek i akcesoriów „ ŁAŁ”. Wydarzenie to będzie świetną okazją by w Hotelu Rzeszów zaprezentować wiosenne kolekcje polskich marek odzieżowych.

„To będzie dobra okazja, by spędzić super dzień. Nasi wystawcy zaskoczą  niepowtarzalnym asortymentem – będzie można uzupełnić szafę dziecka oryginalną moda dziecięcą, zakupić artykuły wyposażenia pokoi dziecięcych, książki, zabawki, biżuterię oraz dodatki dla najmłodszych” – przekonują organizatorzy wydarzenia.

Na „ŁAŁ w Rzeszowie” można zabrać też swoje pociechy, ponieważ na nie będzie czekać specjalna strefa zabawy pełna niespodzianek. Targi będą trwały w godz. 10:00-17:00. Wstęp wolny.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wystawcy mogą się zgłaszać do 16 marca (piątek) wypełniając formularz zgłoszeniowy, który znajduje się TUTAJ. W sprawie targów można się kontaktować również z Kingą Ciniewską pod adresem mailowym: info@krakow-lal.pl

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama