Zdjęcie: Ministerstwo Finansów

Bardzo dobrze rozpoczął się 2017 rok dla pana Andrzeja z Rzeszowa. W Narodowej Loterii Paragonowej, organizowanej przez Ministerstwo Finansów, wygrał opla astra.

Pan Andrzej kluczyki do nowego samochodu odebrał w czwartek z rąk wiceministra finansów Mariana Banasia. W Narodowej Loterii Paragonowej chodzi o to, by na stronie loteria paragonowa.gov.pl zarejestrować paragon na co najmniej 10 zł, a potem czekać na wyniki losowania nagród.

Mieszkaniec Rzeszowa zarejestrował paragon z zakupów na kwotę 22,27 zł.  – To chyba najtańszy opel astra w historii – cieszy się pan Andrzej. – Zachęcam wszystkich, żeby wysyłali paragony, bo jest możliwość wygrania. Trzeba w to wierzyć i nie rezygnować – uważa rzeszowianin.

Pan Andrzej jest wygranym czternastego losowania w Narodowej Loterii Paragonowej. Bierze w niej udział od samego początku. – Wytrwale rejestruję wszystkie paragony – swoje i rodziny – mówi zwycięzca.

– Serdecznie panu gratuluję i zachęcam do pobierania paragonów za każdym razem, kiedy będzie pan robić zakupy – mówił wiceminister Marian Banaś podczas tradycyjnej uroczystości przed gmachem Ministerstwa Finansów.

Opel astra wygrany przez pana Andrzeja to pierwszy opel wydany w 2017 r. Do wygrania pozostało jeszcze pięć aut: trzy ople astra (nagrody główne) i dwa ople insygnia (nagrody specjalne), a do tego nowoczesny sprzęt elektroniczny: 30 iPadów i 24 Notebooki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pan Andrzej nie jest jedynymi laureatem ostatniego losowania w loterii. Pan Paweł z Rzeszowa otrzyma nagrodę w postaci notebooka Lenovo ThinkPad.

Narodowa Loteria Paragonowa trwa do 31 marca 2017 r. Ciągle można więc rejestrować paragony fiskalne i wygrywać nagrody. Aby wziąć udział w loterii wystarczy mieć 18 lat, kupić towar lub usługę za minimum 10 zł, a otrzymany paragon fiskalny zarejestrować na stronie loterii. Od stycznia do marca premiowana jest branża paliwowa.

Narodowa Loteria Paragonowa ma uświadamiać Polakom, że wydawanie i branie paragonów przy każdych zakupach towarów i usług oraz proszenie o paragon w sytuacji, kiedy sprzedawca zapomina o jego wydaniu, to postawa obywatelska, która przekłada się na lepsze funkcjonowanie kraju i finansowanie usług, z których wszyscy korzystamy na co dzień.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama