Pożar domu na ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie. Jedna osoba nie żyje [VIDEO]

Reklama

Tragiczne skutki pożaru murowanego domu przy ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie. Strażacy w budynku znaleźli zwłoki kobiety. 

 

Do pożaru doszło w poniedziałek przed godz. 19:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, w trakcie pożaru dwóch mężczyzn w wieku 55 i 58 lat (bracia) zdążyło uciec z domu. Na szczęście nic poważnego im się nie stało. 

Niestety, jest jedna ofiara śmiertelna. – W domu znaleziono zwęglone ciało starszej kobiety – mówi Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji. Z informacji, jakie otrzymaliśmy od rzeszowskich strażaków, wynika, że ofiarą śmiertelną pożaru jest 77-letnia kobieta, matka wspomnianych mężczyzn.

– Zatruła się gazami pożarowymi. Ciało kobiety znaleźliśmy, gdy strażacy weszli do środka gasić pożar – mówi mł. bryg. Marcin Leniart z KM Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W akcji gaszenia pożaru brało udział siedem zastępów straży i prawie 30 strażaków. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Przyczyny pożaru nie są na razie znane. 

(ram, jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama