Pożar domu na ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie. Jedna osoba nie żyje [VIDEO]

6
Reklama

Tragiczne skutki pożaru murowanego domu przy ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie. Strażacy w budynku znaleźli zwłoki kobiety. 

 

Do pożaru doszło w poniedziałek przed godz. 19:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, w trakcie pożaru dwóch mężczyzn w wieku 55 i 58 lat (bracia) zdążyło uciec z domu. Na szczęście nic poważnego im się nie stało. 

Niestety, jest jedna ofiara śmiertelna. – W domu znaleziono zwęglone ciało starszej kobiety – mówi Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji. Z informacji, jakie otrzymaliśmy od rzeszowskich strażaków, wynika, że ofiarą śmiertelną pożaru jest 77-letnia kobieta, matka wspomnianych mężczyzn.

– Zatruła się gazami pożarowymi. Ciało kobiety znaleźliśmy, gdy strażacy weszli do środka gasić pożar – mówi mł. bryg. Marcin Leniart z KM Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

W akcji gaszenia pożaru brało udział siedem zastępów straży i prawie 30 strażaków. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Przyczyny pożaru nie są na razie znane. 

(ram, jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Patologia ? !!!!!!Dlaczego osądzać nie wiedząc co bylo w srodku . Jest to moja rodzina to była moja Babcia !!!!!!! i wypraszam sobie takich słów każdy mądry teraz powie ze to za sprawą alkocholu …. nikt nie zna dnia godziny jak i miejsca więc troche szacunku bo spedzilam tam swoje nie jedne wakacje …
    I tak media kłamią byle cos opublikować zeby ludzie gadali !!!!! Dwoch braci …brednie…..Ojciec z Synem inaczej moj Dziadek z Wujkiem….
    [*] …….

  2. To był ojciec z synem. W tym domu od zawsze była “patologia”. Alkohol na porządku dziennym. Są różne wersje tego co się w środku stało. Jedno wiem napewno. Sąsiedzi obudzili mężczyzn którym udało się uciec. Nie wiadomo czy w tym momencie jeszcze żyła, ani nie wiadomo czy uciekający mężczyźni ją widzieli. W takiej sytuacji każdy myśli o własnym życiu, więc nie nam oceniać zdarzenia z tego domu. Kobieta została znaleziona w pozycji siedzącej obok pieca. W tym domu podobno doszło juz do 3 pożarów na przestrzeni lat, tak więc nawet stan tego budynku nie różnił się bardzo od stanu na zdjęciach.

  3. Zostali wyciagnieci przez sąsiadów z narażeniem życia a z uszczerkiem na zdrowiu bo wiem ze wybijali okna i sie mi. Pokaleczyli bo tak to bylo by 3y zgony a teraz tragedia bo nie maja do czego wracać

Comments are closed.