Zdjęcie: Pixabay

Estrada Rzeszowska uatrakcyjnia zbliżający się festiwal Tony. Na ulicach miasta kilka dni wcześniej pojawi się TONObus. 

Festiwal Tony odbędzie się w dniach 30-31 lipca w Biurze Wystaw Artystycznych w Rzeszowie. Znamy już pełny line-up muzycznej imprezy. Na dwóch scenach wystąpi 10 wykonawców: Pejzaż,  The Very Polish Cut Outsduet RYSYMery SpolskyPRO8L3M, Kasia Linsduet JANKAUndefyKaśka Sochacka i Król

Karnety na festiwal zostały już wyprzedane, ale wciąż można kupować bilety na pojedyncze koncerty w cenie od 10 do 50 zł. Do kupienia TUTAJ.  

Dodatkową atrakcją zbliżającego się festiwalu będzie TONObus, który 24 lipca przejedzie ulicami miasta. W środku będzie się odbywać impreza. Na uczestników przejazdu czekają liczne atrakcje, impreza z DJ-em, konkursy z nagrodami, niespodzianki i dodatkowe atrakcje po przejeździe. TONObus wyjedzie o godz. 17:00 sprzed BWA. 

Imprezowy autobus będzie jeździł po Rzeszowie przez cztery godziny. Dokładna trasa TONObusa nie jest jeszcze znana. Wejście do TONobusa będzie bezpłatne. Pojazd wykona kilka kursów z kilkoma przystankami. TONobus z DJ-em to jeden z punktów akcji „Atrakcje na wakacje”. W Rzeszowie odbędzie się ponad 250 wydarzeń kulturalnych.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama