Zdjęcie: KWP Rzeszów
Reklama

24-letni Kacper Rz. z Rzeszowa, który zaginął 14 czerwca br., nie żyje. Jego zwłoki znaleziono w niedzielę wieczorem.

Jeszcze w miniony piątek Komenda Miejska Policji w Rzeszowie publikowała komunikat, prosząc o pomoc w odnalezieniu Kacpra Rz. Młody mężczyzna wyszedł z domu w południe 14 czerwca. Domownikom nie powiedział, gdzie wychodzi. Rodzina o zagięciu Kacpra powiadomiła policję.

Finał poszukiwań 24-latka, niestety, jest tragiczny. – W niedzielę wieczorem ok. 19:00 jeden z członków rodziny odnalazł zwłoki mężczyzny kilkaset metrów od jego miejsca zamieszkania – mówi Tomasz Drzał z KMP w Rzeszowie.

Ciało Kacpra Rz. znaleziono na granicy Rzeszowa i gminy Krasne. Na miejsce zdarzenia przyjechała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Wstępne oględziny wykluczyły udział osób trzecich w śmierci mężczyzny. Przyczyny zgonu będziemy znali po przeprowadzeniu sekcji zwłok, którą zaplanowano na poniedziałek – dodaje Piotr Pawlik, szef Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie.

Na ciele Kacpra Rz. nie stwierdzono żadnych obrażeń zewnętrznych. Prokuratura nie wyklucza, że 24-latek popełnił samobójstwo. Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśni prokuratorskie śledztwo. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama