Zdjęcie: Rafał / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Trzy osoby trafiły do szpitala na skutek zderzenia trzech samochodów w niedzielę rano na skrzyżowaniu ulic Rejtana i Kopisto w Rzeszowie.

 

Do wypadku doszło ok. godz. 7:40. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 27-letni kierowca volkswagena jechał w stronę al. Niepodległości.

– Na skrzyżowaniu al. Kopisto z al. Rejtana wjechał na czerwonym świetle i zderzył się z nissanem, który jechał w stronę ul. Lwowskiej – mówi Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji. 

Nissanem kierował 29-latek. W VW uderzył jeszcze opel, który także jechał w kierunku ul. Lwowskiej. Do szpitala przewieziono trzy osoby: kierowcę VW oraz kierowcę i pasażerkę opla. – Kierowcy byli trzeźwi – dodaje Tabasz-Rygiel.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Człowiek wyjdzie ze wsi , ale wieś z człowieka nigdy… Przyjechały wsioki i światła zobaczyły pierwszy raz na oczy… MASAKRA

  2. I kto tych matołów uczył kto dał im kwity do siedzenia za kierownicą czy oni widzą kolor światel – normalna masakra powinni najpierw opanować chodzenie na nogach bo wygląda że dopiero z palmy zeszli potem siedzenie za kierownicą
    na ” sucho” a na samym końcu jazda i to na placu .

  3. Niedziela ,8 m rano a tumanefia już tłucze te swoje wsiowe passeratti.Panowie policjanci ,współczuję za tych błaznów bo macie ciągle co robić….

Comments are closed.