Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

35-letni mieszkaniec Rzeszowa trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło w środę po południu na ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. 

Do zdarzenia na wysokości sklepu Lidl doszło tuż przed godz. 17:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 60-letnia mieszkanka Rzeszowa, która kierowała osobowym fiatem, jechała prawym pasem od al. Kopisto w kierunku al. Powstańców Warszawy. 

– W tym samym kierunku, lewym pasem, jechał 35-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował motocyklem marki Junak. Motocyklista został potrącony, gdy kierująca fiatem chciała skręcić w lewo. 35-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – mówi Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Oboje kierujący byli trzeźwi. Na ulicy Podwisłocze nie ma już utrudnień w ruchu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Oferuję konsultację prawną w związku z uzyskaniem odszkodowania. Poszkodowanego motocyklistę lub jego rodzinę proszę o kontakt pod numer: 531 230 828

  2. No to klasyka jak zwykle ” ślepodruk” nie popatrzył w lewe lusterko jeszcze łba nie obrócił zapomniał że jest martwe pole nie popatrzył znowu w lusterko ( oczywiście wszystko w czasie kilku sekund) wykonał manewr i dup.

Comments are closed.