Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Trzy pojazdy, w tym autobus MPK, zderzyły się w poniedziałek w Rzeszowie na placu Kilińskiego. W wypadku ranna została 21-letnia pasażerka autobusu. 

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 12:00. – Autobus MPK marki Mercedes, którym kierował 53-letni mieszkaniec Rzeszowa, najechał na tył osobowego renault, którym kierował 63-latek z Rzeszowa – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

W wyniku zderzenia, renault uderzyło jeszcze w skodę, kierowaną przez 28-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. W wypadku ucierpiała 21-letnia pasażerka autobusu MPK. – Mieszkanka Rzeszowa była w ciąży, została przewieziona do szpitala – dodaje Szeląg. 

Kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. Kierowcy MPK nie znają przepisów ruchu drogowego . Kierowca nowego przegubowca w piątek około 14.20 jadąc od ZUS -u w kierunku dworca zatrzymał się przed skrzyżowaniem z ul Batorego i wymachując ręką kierował ruchem z za szyby ,czym doprowadził do zablokowania skrzyżowania bo kierowcy jadący w lewo z ulicy Batorego widąc szofera MPK żwawo machającego ,, jechać ,jechać ja blokuje tył” jechali na zakorkowaną ulice aż skutecznie zablokowali całe skrzyżowanie.

  2. Mieszkanka Rzeszowa był w ciąży. No to był, ale nie ma informacji że mieszkanek Rzeszowa już nie jest w ciąży. Mieszkanek Rzeszowa ma prawo być w ciąz:)y. Mieszkanek Rzeszowa oprócz prawa do ciąży ma prawo do wyboru:). Znowu dżuma albo cholera:). Zarąbisty wybór, gratuluję mieszkańcom i mieszkankom Rzeszowa prostego wyboru. Tak samo nam wszystkim dżumy albo cholery na jesień. Nie ma żywcem na kogo głosować.

Comments are closed.