Reklama

Policja wyjaśnia przyczyny zderzenia hondy jazz z toyotą celica na skrzyżowaniu ul. Dębickiej z ul. Krakowską w Rzeszowie. Trzy osoby zostały ranne.

[Not a valid template]

 

Do wypadku doszło przed godz. 15:00. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierujący toyotą wyjeżdżał z ul. Dębickiej w kierunku Krakowskiej w stronę Krakowa.

– Prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy hondy jazz, który jechał od strony Krakowa w kierunku centrum Rzeszowa – mówili policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku.

W zderzeniu trzy osoby zostały ranne: kierowca i pasażerka hondy oraz kierowca toyoty. Na miejscu pracowali również strażacy i załogi karetek pogotowia ratunkowego.

Na drodze były utrudnienia w ruchu. Przez ponad dwie godziny pas w kierunku centrum Rzeszowa był zablokowany, ruchem kierowali policjanci. W tej chwili ruch odbywa się już płynnie.

Okoliczni mieszkańcy mówią, że na skrzyżowaniu ul. Dębickiej z ul. Krakowską co chwilę dochodzi do zdarzeń drogowych. – Tutaj powinno się zamontować sygnalizację świetlną. Kierowcy jeżdżą, jak wariaci – twierdzą mieszkańcy.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.