Zdjęcie: Materiały "Euro Car"
Reklama

Wypożyczalnia samochodów “Euro-Car” z Janowa Lubelskiego prosi o pomoc w odnalezieniu volkswagena touran. Samochód został wypożyczony w Rzeszowie. Kierowca już go nie zwrócił.

O pomoc w nagłośnieniu sprawy zwrócił się do nas Mateusz Gajewski z “Euro-Car”. Volkswagen touran został przekazany klientowi w poniedziałek 9 lipca na al. Armii Krajowej 4 w Rzeszowie na stacji paliw “Watkem”. 

Osoba, która wypożyczyła samochód, wpłaciła 100 zł depozytu. Volkswagena miała zwrócić w piątek 13 lipca o 8:00. Tego samego dnia po południu SMS-owo skontaktowała się jeszcze z przedstawicielami wypożyczalni “Euro-Car”. 

– Obiecano nam, że w piątek samochód do nas wróci, ale tak się nie stało. To była gra na zwłokę – twierdzi Mateusz Gajewski. Kontakt z mężczyzną, którą wynajął volkswagena, urwał się. Jego telefon jest cały czas wyłączony. 

“Euro-Car” w sobotę 14 lipca rano zdecydował się powiadomić policję w Janowie Lubelskim o przywłaszczeniu samochodu. Wypożyczalnia prosi o pomoc każdego, kto wie, gdzie jest widoczny na zdjęciu volkswagen. Numer rejestracyjny samochodu to: LJA 01344. 

Informacje można przekazywać, dzwoniąc na numer: 726 399 493.

AKTUALIZACJA: Volkswagen został odnaleziony! Więcej informacji TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

11 KOMENTARZE

  1. To musiała być jakaś wyporzyczalnia spod szopy. Szanujące sie, renomowane wypożyczalnie nie oferują nastoletnich Touranów

  2. normalna wypożyczalnia musi mieć auta wyposażone w GPS plus klient dwa dokumenty oraz depozyt z karty kredytowej – tu chodzi chyba o wypożyczalnię u tzw zenka za szopą – po prostu wypożyczenie prywatnej osobie bez podatków itd lewizna – tylko że ta lewizna teraz została wyru…na…

  3. Większość wypożyczalni to banda debili którzy wypożyczania prywatne auta. Nie wkładają GPS bo to dodatkowe koszta. Po wypożyczeniu prywatnej osobie nie doprowadzają podatków i nie wystawiają faktur za najem…… Chcieliście wyje..ć Freda to Fred wyje..ł was… I tyle w temacie

Comments are closed.