Policjanci wyjaśniają okoliczności bójki w Jaśle. W czasie libacji alkoholowej trzej mężczyźni zaatakowali kompana. Ten ugodził dwóch napastników nożem.

Do zdarzenia doszło wczoraj (24 marca) w nocy w jednym z pustostanów na terenie Jasła. Policjanci wstępnie ustalili, że odbywała się tam libacja alkoholowa. Uczestniczyło w niej czterech mężczyzn i kobieta.

W pewnej chwili pomiędzy mężczyznami doszło do awantury. Trzech z nich zaczęło bić i kopać swojego kompana, z którym pili alkohol i denaturat. W trakcie bójki zaatakowany mężczyzna wyjął nóż i ranił nim dwóch napastników.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Trzech uczestników zdarzenia trafiło do szpitala. Pobity 51-letni mężczyzna oraz zraniony nożem w nogę 32-letni mieszkaniec Jasła nie doznali poważnych obrażeń. W szpitalu na obserwacji pozostał drugi z mężczyzn ugodzonych nożem. Życiu 22-letniego mieszkańca gminy Skołyszyn nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wszyscy uczestnicy bójki byli pijani. Policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie trzy osoby Po wytrzeźwieniu mężczyźni, jak również pozostałe osoby uczestniczące w libacji, zostaną przesłuchani.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama