Zdjęcie: KMP Rzeszów
Reklama

Policjanci z Przemyśla zatrzymali 24-letniego kierowcę fiata. Mężczyzna był pijany. Okazało się także, że jest poszukiwany listem gończym.

Przemyscy policjanci zatrzymali 24-latka minionej nocy. Policyjny patrol zauważył kilku młodych mężczyzn, którzy na stacji paliw pili alkohol, a następnie odjechali samochodem. Funkcjonariusze postanowili skontrolować kierowcę osobowego fiata. Kierowca nie chciał się jednak zatrzymać i zaczął uciekać.

Po kilku minutach mężczyzna został zatrzymany Okazało się, że 24-letni mieszkaniec Przemyśla jest kompletnie pijany, miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

W trakcie dalszych czynności wyszło na jaw, że mężczyzna w przeszłości był już karany za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości, a sąd postanowił, że 24-latek zostanie objęty zakazem kierowania jakimkolwiek pojazdem.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Okazało się, że to nie koniec problemów młodego mężczyzny. W policyjnej bazie został zarejestrowany jako poszukiwany listem gończym.

Przemyślanin został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości oraz złamania zakazu sądowego. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat. Po przesłuchaniu 24-latek został przewieziony do zakładu karnego.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama