Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News
Reklama

– Cała ulica stoi – zaalarmowali nas we wtorek po godz. 15:00 kierowcy, jadący ulicą Dąbrowskiego w Rzeszowie.

“Godzina 15:00 a robotnicy na ul. Dąbrowskiego. Właśnie zajęty jest jeden pas w kierunku ul. Podkarpackiej. Czy to głupi pomysł wykonawcy? Czy może miasto nie dopilnowało zakazu robot w takich godzinach? Cała ulica stoi, przypuszczam, że ul. Lisa-Kuli i al. Cieplińskiego też. Krew człowieka zalewa” – poinformował nas jeden z kierowców. 

Modernizacją ulicy Dąbrowskiego zajmuje się Strabag. Przedstawiciel rzeszowskiego oddziału firmy Paweł Wołowiec nie chciał odpowiedzieć na nasze pytania, odesłał nas do biura prasowego spółki.

Próbowaliśmy także porozmawiać z dyrekcją Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie. Zarówno dyrektor Andrzej Świder, jak i jego zastępca Tadeusz Kuśnierz nie odbierali telefonów komórkowych. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

10 KOMENTARZE

 1. “Próbowaliśmy także porozmawiać z dyrekcją Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie. Zarówno dyrektor Andrzej Świder, jak i jego zastępca Tadeusz Kuśnierz nie odbierali telefonów komórkowych. ”
  Niech nam żyje MZD!
  Wiwat stolica innowacji!

 2. Poczekajcie, aż wyłączą gdzieś około czerwca ulicę Siemieńskiego w związku z modernizacją przejazdu kolejowego. To będzie płacz jak cały ruch z południa na północ będzie odbywał się ul. Marszałkowską, bo miasto oczywiście wiedząc wcześniej o planach PKP nic nie zrobiło aby umożliwić alternatywne możliwości dojazdu południe – północ. Zakładam, że ul. Kochanowskiego będzie stała cały dzień w korku. A przecież mógł MZD zrobić a tym czasie alternatywną trasę na odcinku Dworaka – Ciepłownicza ??? to co ? To temat przespali. tak więc pozdrawiam wszystkich stojących w korkach i klnących na naszego sołtysa

  • O! I to jest słuszna koncepcja.
   A jeśli kogoś z nerwów krew zalewa to w takim stanie chyba nie powinien prowadzić auta? Staje się niebezpieczny dla innych użytkowników dróg.

 3. A co z tak szumnie zapowiadaną południową obwodnicą? Kongres Nowej prawicy zdaje się podał najlepszy wariant jej przebiegu i cisza, cisza wielka zapanowała…
  A co z budową wisłokostrady? też wielka cisza…

  • Wisłokostradę wybudują dopiero jak się skarpa na Pobitnem usunie (osunie do Wisłoka) z tej drogi. Tak zakłada koncepcja z Katowic – żadnych górek po drodze, prawie płasko jak na stolnicy – zob. makieta drogi.
   Na razie skarpa jeszcze się nie osunęła. Czekamy dalej. Może którejś wiosny.
   Niech żyje Wydział Inwestycji!
   Wiwat stolica innowacji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ