Wypadek w Rzeszowie z udziałem policyjnego radiowozu [FOTO]

19
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek wieczorem w Rzeszowie na skrzyżowaniu ulicy Hetmańskiej i alei Powstańców Warszawy. Radiowóz policyjny zderzył się z mitsubishi pajero. 

 

O wypadku w pobliżu restauracji McDonald’s, do którego doszło ok. godz. 20:00, poinformował nas pan Kamil, Czytelnik Rzeszów News. Od niego także otrzymaliśmy zdjęcia z miejsca zdarzenia.

„Skręt na ul. Hetmańską jest całkowicie zablokowany – napisał pan Kamil. „Zablokowany prawy pas al. Powstańców Warszawy w kierunku zapory” – dodaje pan Mirosław. 

„Radiowóz skasowany – cały bok wgnieciony do środka. Na miejscu karetka, straż pożarna i dwa radiowozy policyjne” – poinformowała nas pani Karina. 

Bartosz Wilk z podkarpackiej policji potwierdza, że do wypadku doszło przed godz. 20:00.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że policyjny radiowóz KIA cee’d jechał od ul. Hetmańskiej. Policjanci jechali na interwencję do jednego ze sklepów. W radiowozie były włączone sygnały uprzywilejowania. Policjanci wjechali na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Doszło do zderzenia radiowozu z prawidłowo jadącym od strony zapory kierowcą mitsubishi pajero – mówi Bartosz Wilk.

Na szczęście w wyniku zderzeniu nikomu nic poważnego się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi. – Policjant, który kierował radiowozem, został ukarany mandatem za spowodowanie zdarzenia – dodaje Wilk. 

Policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.