Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Przemyślu

Wyszedł z domu 1 kwietnia br. i już nie wrócił. Policjanci poszukują 21-letniego Marcina Wolańskiego, mieszkańca Przemyśla.

Jak poinformowała Marta Fac z przemyskiej policji, Marcin Wolański po wyjściu z domu feralnego dnia dotychczas nie skontaktował się z rodziną.

21-latek ma ok. 170 cm wzrostu, waży ok. 55 kg, ma szczupłą budowę ciała, ciemne włosy, obecnie ogolone na łyso, twarz pociągłą, oczy piwne, nos średni – prosty, uszy średnie, uzębienie pełne.

Znakiem szczególny Marcina Wolańskiego jest blizna pooperacyjna na lewej nodze od biodra do kolana. W dniu zaginięcia Marcin ubrany był w ciemną bluzę, ciemnogranatową czapkę kaszkietówkę z daszkiem ze znaczkiem NIKE, czarne spodnie dresowe i czarne buty sportowe.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu Marcina Wolańskiego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu, tel. (016) 677 33 24 , (016) 677 36 61 lub telefon alarmowy – 997.

W dalszym ciągu poszukiwany jest także zaginiony 37-letni Krzysztof Szwedowski. O poszukiwaniach mieszkańca Dębicy, który kilka lat temu wyjechał za granicę, pisaliśmy TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama