Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek wypadku na drodze krajowej nr 9 w Widełce w powiecie kolbuszowskim.
Do wypadku doszło w poniedziałek przed godz. 15:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca nissanem micrą skręcała w lewo.
– W jej tył uderzył opel, a nissan pchnięty zderzył się z jadącą z naprzeciwka toyotą. Do szpitala przewieziono kierującą nissanem. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – mówi Anna Klee-Bylica z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
Na krajowej “9” w miejscu, gdzie doszło do wypadku, były utrudnienia, ruch odbywał się wahadłowo. Jak podał rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia zakończyły się o godz. 18:40.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.






![Podkarpacie w ogniu. Ponad 200 pożarów w jeden weekend, strażacy biją na alarm [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-traw-tarnawiec-rzuchow-218x150.jpg)























![Odnowiona hala sportowa w Rzeszowie już otwarta. Inwestycja kosztowała 450 tys. zł [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/hala-sportowa-sp16-rzeszow-218x150.jpg)



![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)





![Problem kierowców na ul. Krakowskiej. Jazda na suwak tylko w teorii [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/unnamed-218x150.jpg)
![Technologia jak z filmu Sci-Fi przy tunelu na S19 w Babicy [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/hhh-218x150.jpg)



