Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Firma BSH poszukuje nowych rąk do pracy. W swojej fabryce małego AGD w Głogowie Małopolskim pod Rzeszowem zatrudni 50 osób.

BSH produkuje na Podkarpaciu kapsułkowe ekspresy do kawy i odkurzacze. W ostatnim czasie firma zainwestowała w nowe linie produkcyjne, na których uruchomi produkcję pionowych odkurzaczy akumulatorowych, dlatego potrzebuje dodatkowych pracowników.

Pracownicy zostaną zatrudnieni przez agencje pracy (umowa o pracę tymczasową) Randstad i Manpower. – Poszukujemy kandydatów na stanowiska produkcyjne i magazynowe – mówi Ewelina Wnuk, specjalistka ds. personalnych w BSH.

– Ułatwiamy pracownikom zdobywanie nowych kompetencji i dajemy szanse na awans. Stanowiska pracy są dobrze zorganizowane i ergonomiczne. Pracownicy mają do dyspozycji stołówkę. Dbamy o bezpieczeństwo, dobrą atmosferę i zaufanie – zachęca Ewelina Wnuk.   

Premie i dodatki 

Pracę w BSH pod Rzeszowem znajdą zarówno osoby z doświadczeniem, jak i te, które są dopiero na początku swojej zawodowej drogi lub dotąd nie pracowały w branży AGD.

Przyszli pracownicy mogą liczyć na m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, a także dostęp do programu rabatów ze zniżkami na produkty czy usługi wielu firm, sklepów oraz restauracji. Pracownicy będą też objęci systemem premiowym. 

Na fanów sportu czeka również karta Multisport, uprawniająca do skorzystania z wielu obiektów sportowych na terenie całej Polski. Pracownicy zyskają też dostęp do aplikacji MyManpower, w której są najważniejsze informacje oraz dokumenty zatrudnionej osoby. 

Osoby zainteresowane pracą mogą składać swoje CV w rzeszowskim biurze Manpower przy al. Rejtana 36, a także wysyłać je mailem na adres: weronika.szubert@manpower.pl. Dodatkowe informacje udzielane są również pod numerem telefonu: 504 362 830.

Informacji o pracy w BSH udziela też agencja Randstad – telefon: 663 984 513. Wszystkie oferty pracy w firmie można również znaleźć na stronie: karierabsh.pl.

BSH po modernizacji 

Fabryka-malego-AGD-BSH-niepopodal-Rzeszowa
Zdjęcie: materiały prasowe

Fabryka BSH (dawny Zelmer) należy do niemieckiego koncernu Bosch i Siemens, od 2013 roku znajduje się w Głogowie Małopolskim (dawnej Rogoźnicy). 

W ostatnich latach fabryka BSH przeszła głęboką modernizację. Pracowników wspierają roboty, m.in. autonomiczne wózki transportowe. Pod koniec 2022 r. firma wynajęła w Jasionce dodatkowy magazyn o powierzchni 20 tys. m kw.

W ub. r. BSH ogłosił budowę nowej siedziby dla swojego centrum badań i rozwoju w Rzeszowie. W nowym budynku będzie pracowało około 100 osób. 

BSH w Polsce ma sześć fabryk – trzy w Łodzi, gdzie produkuje pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w dwóch wrocławskich piekarniki i lodówki, a w Głogowie Małopolskim małe AGD. Tam do końca 2019 roku sprzęt był produkowany pod marką Zelmer. 

Podkarpacia przyciąga 

Edyta Sajdak, ekspertka rynku pracy z Manpower, mówi, że Podkarpacie przyciąga liczne inwestycje, zarówno zagraniczne, jak i krajowe, co sprzyja tworzeniu nowych miejsc pracy, rozwijaniu infrastruktury.

– Pracownicy mają dostęp do miejsc pracy w nowoczesnych organizacjach, zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych – podkreśla Sajdak.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama