Zdjęcie: Pan Daniel / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze do lotniska w podrzeszowskiej Jasionce. Kierujący toyotą zderzył się czołowo z kierującym peugeotem. Jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło dzisiaj (7 lutego) około godziny 6:40 na łączniku pomiędzy Jasionką a Rudną Małą, na wysokości skrzyżowania z drogą do Tajęciny.

„Jedno auto w rowie, drugie na środku drogi, oba mocno rozbite. Na miejsce jechały cztery duże straże, dwa ambulansy i policja. Tworzą się duże korki” – napisał do nas pan Daniel, Czytelnik Rzeszów News.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 39-letni kierujący toyotą, mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, jadąc z kierunku Rudnej Małej, stracił panowanie nad pojazdem

– Zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z kierującym peugeotem, 46-letnim mieszkańcem powiatu rzeszowskiego. W wyniku zderzenia pojazdów, ranny został pasażer toyoty, 30-letni mieszkaniec gminy Świlcza. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala – poinformował Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Kierowcy byli trzeźwi. W miejscu wypadku droga pomiędzy Jasionką a Rudną Małą była zablokowana.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.