Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Niecodzienny wypadek w Rzeszowie. 39-latek bez uprawnień do kierowania pojazdami potrącił 16-letnią dziewczynę. Sprawca przejechał po jej stopie.

Do wypadku doszło w sobotę ok. godz. 12:00 na ul. Jabłońskiego. 39-letni mieszkaniec Rzeszowa siedział za kierownicą daewoo matiz. Jadąc w kierunku ul. Czarnieckiego, na wysokości jednej z prywatnych posesji, potrącił 16-letnią mieszkankę Woli Wielkiej.

– Dziewczyna w tym czasie stała na przejściu dla pieszych i chciała przejść na drugą stronę ulicy. Kierujący daewoo nagle uderzył w betonowy kosz na śmieci znajdujący się przy przejściu. Następnie 39-latek przejechał po palcach lewej stopy 16-latki. Dziewczyna z obrażeniami została przewieziona do szpitala przy ul. Lwowskiej. Tam została opatrzona i zwolniona do domu – mówią nam rzeszowscy policjanci.

39-letni mieszkaniec Rzeszowa był trzeźwy. Jak się okazało, mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Przed sądem odpowie za spowodowanie wypadku i kierowanie samochodem bez uprawnień. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: