Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Rzeszowscy kryminalni poszukują 84-letniego Władysława Wielgosa, zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna zaginął w miniony poniedziałek (23 stycznia).

Jak poinformowała rzeszowska policja, Władysław Wielgos w dniu zaginięcia wyszedł z domu w kierunku ul. Seniora w Rzeszowie, gdzie codziennie jadał obiady. Tam ok. godz. 14:00 był widziany po raz ostatni.

Mężczyzna porusza się samodzielnie i nie ma problemów z orientacją w terenie. Najczęściej korzysta z komunikacji miejskiej MPK – z autobusów linii 34, 36 i 6, którymi dojeżdżał na obiady. W dniu zaginięcia mieszkaniec Rzeszowa miał przy sobie kijki do nordic walking w kolorze jasnym.

Do tej pory mężczyzna nie wrócił do domu i nawiązał kontaktu z rodziną.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Władysław Wielgos ma 180 cm wzrostu, waży 70 kg, ma szczupłą budowę ciało, szpakowate proste włosy, ciemne oczy, pełne uzębienie. W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w czarną kurtkę ciemne spodnie z materiału, czarną czapkę z daszkiem, czarne buty typu „botki”.

Osoby, które widziały Władysława Wielgosa, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 3224 albo 17 858 33 10 lub tel. alarmowy policji – 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama