Zdjęcie: Policja.pl

46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego zginął w wypadku, do którego doszło w sobotnią noc w podrzeszowskim Kamieniu.

O ustaleniu tożsamości mężczyzny poinformowała nas w poniedziałek rano Dominika Kopeć w podkarpackiej policji. Potwierdzenie personaliów ofiary wypadku trwało do niedzielnego wieczora. Wiadomo, że wypadku nie przeżył 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Do tragedii doszło w sobotę (19 sierpnia) przed godz. 21:30 w Kamieniu na drodze krajowej nr 9. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 46-letni kierowca volkswagena golfa, jadący od miejscowości Górno, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciężarowym volvo, którym przewożono bydło.

Zderzenia pojazdów nie przeżył kierowca VW, który zginął na miejscu. W wypadku ranna została 26-letnia pasażerka golfa (mieszkanka Kamienia), którą w ciężkim stanie przewieziono do szpitala.  Kierowcą volvo był 38-letni obywatel Grecji. Jemu nic poważnego się nie stało. Mężczyzna był trzeźwy.  

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Po wypadku były utrudnienia na krajowej „19”. Zakończyły się one w niedzielę po godz. 8:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama