Zdjęcie: KWP Rzeszów
Reklama

8-letniej dziewczynce, która uczestniczyła w kolizji w Uhercach Mineralnych, pomogli funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. 

Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, trzech funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, którzy na wakacjach wspierają policjantów z posterunku w Polańczyku, w poniedziałek przejeżdżało przez Uherce Mineralne. 

Ok. godz. 17:00 zobaczyli dwa uszkodzone pojazdy. Okazało się, że 19-letni kierowca BMW nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył audi. Na miejscu nie było jeszcze służb ratowniczych, dlatego policjanci zaczęli udzielać pomocy poszkodowanym.

– W jednym z samochodów podróżowała kobieta z dwójką małych dzieci. Jej 8-letnia córka skarżyła się na ból pleców – relacjonują policjanci z KWP w Rzeszowie. 

Funkcjonariusze OPP udzielili dziewczynce pierwszej pomocy przedmedycznej i monitorowali jej stan zdrowia do czas przyjazdu ratowników. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poważnie ranny. Kierowcę BMW za spowodowanie kolizji ukarano mandatem.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: