Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju prokuratura zastosowała wobec 26-letniego mężczyzny, którego zatrzymali leżajscy funkcjonariusze. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 590 g marihuany.

Policjanci z wydziału kryminalnego leżajskiej komendy uzyskali informacje, że 26-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego może posiadać marihuanę.

Kilka dni temu mężczyzna został zatrzymany na jednej z ulic Leżajska. Funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczek strunowy z suszem roślinnym i dwa woreczki z kryształkami koloru białego.

W wynajmowanym mieszkaniu przez 26-latka policjanci znaleźli schowany za telewizorem worek na śmieci. Znajdował się susz roślinny o wadze ponad 590 gramów. Badanie potwierdziło, że jest to marihuana. Woreczki z białymi kryształkami zostały przesłane do badań.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Przyznał się do winy. Wobec 26-latka Prokuratura Rejonowa w Leżajsku zastosowała dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Policja twierdzi, że sprawa ma charakter rozwojowy.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: