Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Młodzi ludzie, łaknący wiedzy, praktycznych umiejętności i nowych kontaktów oraz życiowego sukcesu. To głównie dla nich przeznaczona jest XV edycja ogólnopolskiego Festiwalu BOSS. W dniach 7-8 marca zainauguruje on w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Festiwal BOSS organizowany jest przez Studenckie Forum Business Centre Club. Ten ogólnopolski projekt odbywa się w wielu miastach w całej Polsce, a regionem inaugurującym jest stolica Podkarpacia, miejscem zaś siedziba rzeszowskiej WSIiZ.

BOSS odbędzie się w dniach 7-8 marca od godz. 16:00 do 21:00. Festiwal jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym skierowanym do wszystkich młodych ludzi, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności i nowych kontaktów oraz życiowego sukcesu. Stwarza jedyną, tak unikalną, a zarazem kompleksową ofertę edukacyjną o tematyce biznesowej, która jest jednocześnie dopasowana do potrzeb panujących na rynku.

Tegoroczna edycja podzielona jest na dwa równolegle, odbywające się panele: otwarte prelekcje oraz warsztaty.

– W Rzeszowie będą gościć różnorodni przedsiębiorcy, trenerzy mentalni i personalni – Jan Grzesiak, Rafał Kasperkowicz, Daniel Janik i Jacek Sobek oraz Dorota Filipiuk, którzy  podczas wykładów podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami Festiwalu – informuje Karolina Kępa, menadżer ogólnopolski Festiwalu Boss Fundacji Studenckie Forum BCC.

Druga sekcja będzie polegać na praktycznej nauce w salach komputerowych obsługi programów np. Photoshop czy Illustrator oraz nauki prostych języków programowania.

Warsztaty będą prowadzone przez najlepszych specjalistów w swoim fachu m.in. Marcina Rudzika, Dariusza Kopyto oraz przedstawiciela największej w Polsce szkoły IT – CodersLab. Dodatkowo merytorycznie wydarzenie wspierają FreshMail, SMSAPI oraz Google Internetowe Rewolucje.

Całe wydarzenie ma na celu stworzenie przestrzeni, w której stykają się ludzie z różnorodnych branż i grup biznesowych. Jest to jedyne wydarzenie o tak szerokiej skali realizowane w naszym kraju, w którym może wziąć udział każdy.

– Wszystkie warsztaty oraz prelekcje są całkowicie darmowe. Wystarczy jedynie wziąć udział w wydarzeniu oraz uzupełnić formularz zgłoszeniowy – dodaje Karolina Kępa. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na poszczególne warsztaty należy wcześniej  się zarejestrować – TUTAJ.

Dominik Łazarz z biura prasowego WSIiZ w Rzeszowie przypomina, że na terenie uczelni na co dzień wielu młodych ludzi na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, m.in. w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości czy ośrodku Enterprise Europe Network, działającym w sieci Komisji Europejskiej.

– Wszystkie te punkty pomagają zarówno osobom chcącym założyć działalność gospodarczą, jak już prowadzącym własne przedsiębiorstwo. Zdecydowaliśmy się współpracować w ramach Festiwalu BOSS, bo to kolejna okazja do zaprezentowania ciekawych rozwiązań biznesowych młodym ludziom – uważa Dominik Łazarz.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama