Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Rzeszowscy policjanci proszę o pomoc w ustaleniu właściciela klucza do pokoju hotelowego. Klucz znaleziono przy zwłokach 37-letniego mieszkańca Lublina. 

Okoliczności śmierci 37-latka, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, wyjaśniają policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Ciało mężczyzny odnaleziono 6 października w podrzeszowskiej Hermanowej.

Z ustaleń policjantów wynika, że zmarłym jest 37-letni mieszkaniec Lublina. – Przy zwłokach mężczyzny policjanci znaleźli klucz, najprawdopodobniej od pokoju hotelowego, w którym mógł nocować mężczyzna – twierdzi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP. 

W środę policjanci opublikowali zdjęcie, na którym widać klucz znaleziony przez 37-latku.

Osoby, które rozpoznają klucz, proszone są o kontakt z sierż. szt. Mateuszem Zającem, funkcjonariuszami wydziału dochodzeniowo-śledczego KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 519, tel. 47 821 3259 lub 3334 albo z dyżurnym komendy, tel. 47 821 3310.

– Do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Prawdopodobnie popełnił on samobójstwo. Właściciel klucza jest ustalany, by odtworzyć ostatnie dni życia 37-latka. Być może zostawił list pożegnalny – mówi Tomasz Kozak, prokuratur rejonowy w Rzeszowie.

Przed znalezieniem zwłok, mieszkaniec Lublina był poszukiwany jako osoba zaginiona. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama