Śmiertelny wypadek w Równem. Nie żyje 24-latka, dwie osoby ranne

0
Reklama

24-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło we wtorek wieczorem w miejscowości Równe. Toyota zderzyła się z ciężarówką. Do szpitala trafiły dwie osoby ranne.

 

Do tragedii doszło przed godz. 19:00 na odcinku drogi krajowej nr 19 . Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 24-letnia kobieta, która kierowała toyotą, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym iveco.

– Następnie ciężarówka przetaczając się przez całą szerokość jezdni, uderzyła naczepą w fiata, po czym oba pojazdy zsunęły się z wysokiego nasypu – informuje policja w Krośnie.

24-latka zginęła na miejscu. Dwie osoby podróżujące fiatem trafiły do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznał 22-letni mężczyzna oraz podróżująca z nim jego rówieśniczka, nie zagrażają ich życiu. – 25-latek, który kierował ciężarówką i jego 18-letni pasażer, wyszli ze zdarzenia bez szwanku – dodają policjanci.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku, po którym krajowa „19” w Równem przez całą noc była zablokowana. Nawierzchnia drogi została uszkodzona do takiego stopnia, że przez najbliższe godziny ruch w kierunku przejścia granicznego w Barwinku będzie odbywał się wahadłowo.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: