Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Funkcjonariusz Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymał 52-letniego mężczyznę, który uderzył 30-letnią mieszkankę Przemyśla. Kobieta trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy.

Do zdarzenia doszło w środę tuż po godz. 16:00 na jednym z przemyskich osiedli. Kobieta, zaniepokojona tym, że do mieszkania jej krewnej przyszedł nieznany mężczyzna, sprzedający kalendarze, chciała sprawdzić jego wiarygodność.

– Gdy zaczepiła mężczyznę, ten zareagował agresją. Uderzył ją pięścią w twarz. Pokrzywdzona upadła na chodnik, uderzając głową o twarde podłoże. Z poważnymi obrażeniami głowy trafiła do przemyskiego szpitala – relacjonuje asp. sztab. Magdalena Stecura z przemyskiej policji.

Świadkiem zdarzenia był przebywający w czasie wolnym od służby, funkcjonariusz Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, który zatrzymał mężczyznę i przekazał go policjantom. 

Policjanci zabezpieczyli ślady i dowody oraz przesłuchali świadków zdarzenia. Ustalili, że zatrzymany, to 52-letni mężczyzna, bez stałego miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze przekazali materiał dowodowy do Prokuratury Rejonowej w Przemyślu z wnioskiem o wszczęcie śledztwa i zastosowanie wobec 52-latka środków zapobiegawczych.

(ram)

redakcja@rzeszownews.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: