Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Mariana Ozgi. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo swojej siostry. Od 16 lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

W czwartek podkarpacka policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który uwzględnia upływ czasu.

Do zabójstwa doszło w nocy z 4 na 5 sierpnia 2001 roku w miejscowości Lipa w powiecie stalowowolskim. – Marian Ozga zaatakował swoją siostrę, dotkliwie ją pobił, a następnie oblał benzyną i podpalił – przypomina KWP w Rzeszowie.

W wyniku doznanych obrażeń kobieta zmarła w szpitalu, a jej brat uciekł. Ranna w tym zdarzeniu została córka kobiety, która próbowała bronić matki.

Za 61-letnim wówczas Marianem Ozgą Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli wydała list gończy. Od tamtej pory mężczyzna ukrywa się przed policją.

Marian Ozga ma obecnie 77 lat. Policja wykonała progresję wiekową, która przedstawia, jak Marian Ozga może teraz wyglądać. – Poszukiwany może także posługiwać się innymi danymi osobowymi – twierdzą policjanci.

Wszelkie informacje o poszukiwanym mężczyźnie należy kierować do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 30, tel. (17) 858 23 10 lub 997. 

Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama