Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Mariana Ozgi. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo swojej siostry. Od 16 lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

W czwartek podkarpacka policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który uwzględnia upływ czasu.

Do zabójstwa doszło w nocy z 4 na 5 sierpnia 2001 roku w miejscowości Lipa w powiecie stalowowolskim. – Marian Ozga zaatakował swoją siostrę, dotkliwie ją pobił, a następnie oblał benzyną i podpalił – przypomina KWP w Rzeszowie.

W wyniku doznanych obrażeń kobieta zmarła w szpitalu, a jej brat uciekł. Ranna w tym zdarzeniu została córka kobiety, która próbowała bronić matki.

Za 61-letnim wówczas Marianem Ozgą Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli wydała list gończy. Od tamtej pory mężczyzna ukrywa się przed policją.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Marian Ozga ma obecnie 77 lat. Policja wykonała progresję wiekową, która przedstawia, jak Marian Ozga może teraz wyglądać. – Poszukiwany może także posługiwać się innymi danymi osobowymi – twierdzą policjanci.

Wszelkie informacje o poszukiwanym mężczyźnie należy kierować do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 30, tel. (17) 858 23 10 lub 997. 

Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama