Wypadek w Rzeszowie. Zderzenie forda z tirem. Dwie osoby ranne

2
Reklama

Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia forda mondeo z ciężarówką na ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Ulica była zablokowana w obu kierunkach. 

 

O wypadku, do którego doszło przed godz. 14:00 na wysokości kościoła, poinformował nas pan Arkadiusz, Czytelnik Rzeszów News.

Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, mówi, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. – Kierujący fordem jechał ulicą Staroniwską w kierunku Kielanówki. Na wysokości skrzyżowania z ul. Malinową z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z TIR-em – relacjonuje Adam Szeląg.

W wypadku ranne zostały dwie osoby: kierowca forda i jego pasażerka. Oboje trafili do szpitala. – Kierowca odniósł poważne obrażenia ciała. Do szpitala przewieziono go w nieprzytomnym stanie. Kierowca ciężarówki był trzeźwy – dodaje Szeląg.

Do godz. 17:00 ulica Staroniwska była zablokowana w obu kierunkach. – W tej chwili ruch odbywa się wahadłowo. Trwa przepinanie naczepy. Utrudnienia potrwają do 19:00 – mówią nam policjanci z rzeszowskiej drogówki. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

Comments are closed.