Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News

Policjanci wyjaśniają okoliczności wieczornego na al. Rejtana w Rzeszowie, gdzie kierująca dodge na przejściu dla pieszych potrąciła dwie 19-latki. 

O wypadku na wysokości Uniwersytetu Rzeszowskiego poinformowali nas Czytelnicy. Policjanci mówią, że do zdarzenia doszło po godz. 19:00.

–  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 58-letnia mieszkanka Rzeszowa, która kierowała samochodem marki Dodge, jadąc lewym pasem w kierunku al. Sikorskiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła dwie 19-latki. Jedna to mieszkanka Dębicy, druga to mieszkanka powiatu stalowowolskiego. Obie zostały przewiezione do szpitala – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do wypadku doszło, gdy 19-latki przebiegały przez przejście dla pieszych. Kierująca dodge była trzeźwa. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

To już drugi w poniedziałek wypadek w Rzeszowie na przejściu dla pieszych. Ok. godz. 7:00 przy ulicy Józefa Chełmońskiego 34-letnia kierująca oplem potrąciła 57-letniego mężczyznę. Więcej o tym zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama