Reklama

3 osoby, w tym dwoje obywateli Rosji, zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w sobotę (29 sierpnia) przed północą na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z al. Niepodległości w Rzeszowie.

[Not a valid template]

 

O wypadku poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News i przesłali nam zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca renault modus 43-letnia mieszkanka Rzeszowa jechała od al. Niepodległości w kierunku hurtowni Makro. Przecinając al. Armii Krajowej wymusiła pierwszeństwo na toyocie rav4, jadącej od Armii Krajowej w kierunku ronda na ul. Lwowskiej.

Toyota z całym impetem uderzyła w prawy bok renault. Uderzenie był tak silne, że renault, zanim się zatrzymało, ścięło słup sygnalizacji świetlnej.

“Z chodnika wyrwało kable prowadzące do instalacji zasilającej sygnalizację. Na miejsce, oprócz policji, przyjechało kilka wozów strażackich oraz dwie karetki pogotowia ratunkowego” – napisał do nas pan Piotr.

W wypadku ranna została kierująca renault (jechała sama) oraz 43-letnia kierująca toyotą wraz z 10-letnim synem. Toyotą jechali obywatele Rosji. Cała trójka została przewieziona do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.  Kierujące samochodami był trzeźwe.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: