Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia fiata ducato z oplem zafira, do którego doszło we wtorek po południu w podrzeszowskim Dynowie.

Do wypadku doszło ok. godz. 15:00 przy ul. Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 50-letnia kierująca oplem zafira nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z fiatem ducato, którym kierował 22-letni mężczyzna.

– W wypadku ranne zostały dwie osoby. Kierująca oplem i 63-letni pasażer tego auta. To mieszkańcy Białej Podlaskiej. Oboje z obrażeniami trafili do szpitala. Kierowcy fiata nic się nie stało. Zarówno on, jak i kobieta byli trzeźwi – przekazują nam policjanci z rzeszowskiej drogówki.

To drugi wypadek na terenie powiatu rzeszowskiego, do którego doszło 2 maja. Ok. 8:00 policjanci interweniowali w miejscowości Zgłobień w gminie Boguchwała.

– 40-letnia kobieta, która kierowała oplem, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z daewoo lanosem, którym kierował 24-letni mężczyzna. Kierujący trafili do szpitala. Byli trzeźwi – mówią funkcjonariusze. Poszkodowani to mieszkańcy powiatu rzeszowskiego.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: